Nowe centrum Medicover Stomatologia w Krakowie

dav

Medicover Stomatologia rozszerza swoją sieć o nowe centrum w Krakowie. To druga placówka spółki w Małopolsce. W całym kraju Medicover posiada już ponad 100 gabinetów dentystycznych, a otwarcie kolejnych placówek planowane jest jeszcze w 2018 roku, przede wszystkim w oparciu o akwizycje.

„Nasze centrum w Krakowie wyposażone jest w sześć gabinetów stomatologicznych. Opieramy się na wieloletnim doświadczeniu kilkunastu specjalistów oraz kompleksowym podejściu do usług stomatologicznych. Nasi lekarze realizują zabiegi m.in. z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, chirurgii stomatologicznej, implantologii, chirurgii szczękowo-twarzowej oraz protetyki”– tłumaczy Wioletta Januszczyk, dyrektor zarządzająca Medicover Stomatologia.

Placówka prowadzi również leczenie periodontologiczne, skoncentrowane na chorobach przyzębia. Dodatkowo dostępne są specjalne gabinety dla dzieci. Leczenie prowadzi w nich pedodonta, czyli stomatolog, który posiada dodatkowe przygotowanie do pracy z najmłodszymi pacjentami.

Placówka posiada rozbudowane kompetencje w zakresie diagnostyki stomatologicznej. Pacjenci mogą skorzystać z nowoczesnego sprzętu – kamery wewnątrzustnej, znieczulenia komputerowego (Wand STA), tomografii, pantomogramu oraz celafometrii.

Nowe centrum Medicover Stomatologia w Krakowie zlokalizowane jest przy ulicy Pawiej 7.