Lux Med w krakowskim kompleksie O3 Business Campus

Centrum medyczne Lux Med dołączyło do najemców kompleksu biurowego O3 Business Campus przy ul. Opolskiej w Krakowie. Placówka zajęła 2,2 tys. mkw. i już przyjmuje pacjentów. „Do dyspozycji pacjentów jest 30 gabinetów lekarskich, trzy gabinety diagnostyczno-zabiegowe czy dział rehabilitacji, oferujący zabiegi dla dzieci i dorosłych” – opisuje cytowana w komunikacie Małgorzata Roman-Szteliga, dyrektor Centrum Medycznego.

Placówka oferuje usługi specjalistów, m.in internisty, kardiologa, neurologa, alergologa, ginekologa, lekarza rehabilitacji, okulisty, psychologa, a także konsultacje chirurga ogólnego z możliwością przeprowadzenia drobnych zabiegów. Centrum oferuje również badania diagnostyczne, m.in. USG, EKG, UKG serca, spirometrię i badania laboratoryjne. W placówce przy ul. Opolskiej 114 można skorzystać z opieki lekarzy rodzinnych i internistów dostępnej 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Za wynajem kompleksu O3 Business Campus oraz dopracowanie warunków umowy z firmą Lux Med odpowiadał zespół leasingu biur Echo Investment.

O3 Business Campus to kompleks trzech budynków, z których dwa są własnością EPP, a ostatni jest przedmiotem przedwstępnej umowy sprzedaży z Echo Investment do EPP. Lux Med zajmuje powierzchnię w pierwszym
i trzecim budynku.

Grupa Lux Med jest liderem rynku prywatnych usług zdrowotnych w Polsce i częścią międzynarodowej grupy Bupa, która działa, jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie. Zapewnia pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową dla ponad 1,9 mln pacjentów. Do ich dyspozycji jest ponad 200 ogólnodostępnych i przyzakładowych centrów medycznych, w tym placówki ambulatoryjne, diagnostyczne i szpitale, a także ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny oraz ponad 2600 poradni partnerskich. Firma zatrudnia 14 500 osób, około 6500 lekarzy i 3800 wspierającego personelu medycznego. Grupa jest Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego.