Lux Med rozwija stomatologię w Warszawie

Lux Med otworzył nowe centrum stomatologiczne na warszawskim Mokotowie. To druga w Warszawie placówka dentystyczna uruchomiona przez firmę na przestrzeni ostatniego miesiąca. Pierwsi pacjenci zostali przyjęci 15 lipca.

Nowa placówka oferuje leczenie dentystyczne w pełnym zakresie, w tym stomatologię dziecięcą, zachowawczą, implantologię, ortodoncję i protetykę. W centrum można wykonać też zaawansowane badania diagnostyczne.

„To już szósta placówka, która od początku roku rozpoczęła działalność w ramach obszaru Lux Med Stomatologia. Chcemy oferować naszym pacjentom – zarówno tym małym, jak i dorosłym – kompleksową opiekę dentystyczną w jednym miejscu. Nowe centrum stomatologiczne doskonale wpisuje się w ten model działania” – wyjaśnia Anna Rulkiewicz, prezes grupy.

Centrum zlokalizowane jest przy ul. Domaniewskiej 48 w Warszawie. Znajduje się tu sześć nowoczesnych gabinetów dentystycznych.

Nowe centrum stomatologiczne przyjmuje pacjentów od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 20:00. Z usług mogą skorzystać wszyscy pacjenci, niezależnie od tego, czy posiadają abonament medyczny.

W czerwcu br. Lux Med otworzył też placówkę dentystyczną na warszawskim Wilanowie, przy ul. Rzeczpospolitej 1. Grupa tworzy obecnie największą sieć stomatologiczną w Polsce, liczącą blisko 200 własnych gabinetów i blisko 70 centrów medycznych.

Grupa Lux Med jest liderem rynku prywatnych usług zdrowotnych w Polsce i częścią międzynarodowej grupy Bupa, która działa, jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie. Zapewnia pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową dla ponad 1,9 mln pacjentów. Do ich dyspozycji jest ponad 200 ogólnodostępnych i przyzakładowych centrów medycznych, w tym placówki ambulatoryjne, diagnostyczne i szpitale, a także ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny oraz ponad 2600 poradni partnerskich. Firma zatrudnia 14 500 osób, około 6500 lekarzy i 3800 wspierającego personelu medycznego. Grupa jest Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego.