Zmiany w zarządzie Centrum Medycznego Damiana

Marek Kubicki, członek zarządu i dyrektor Pionu Biznesowego, odchodzi z Centrum Medycznego Damiana. Jego zadania przejmie Radosław Rożek. Zmiany wejdą w życie 1 września 2023 roku.

Marek Kubicki zasiadał w zarządzie Centrum Medycznego Damiana oraz kierował Pionem Biznesowym od 2018 roku. Ze strukturami Healthcare Services Medicover był związany od 2016 roku, kiedy dołączył do zespołu Care Experts jako członek zarządu. W czasie pandemii organizował sieć punktów szczepień i testowania na COVID-19, natomiast od 2022 roku rozwijał sektor usług z zakresu zdrowia psychicznego pod marką MindHealth, w tym integrację spółki Allenort.

Radosław Rożek obejmie stanowisko Dyrektora Generalnego oraz członka zarządu Centrum Medycznego Damiana. Obecnie, począwszy od września 2021 roku, pełni funkcję Dyrektora Operacyjnego Ambulatory w Pionie Usług Biznesowych Medicover. Doświadczenie w zarządzaniu biznesem zdobywał w sektorze logistycznym w Polsce i Europie Centralnej. Był uczestnikiem wielu renomowanych programów z zakresu przywództwa oraz posiada dyplom MBA.

Centrum Medyczne Damiana (CMD) istnieje od 1994 r. Zapewnia pacjentom szeroki zakres opieki medycznej w ośmiu przychodniach w Warszawie oraz w szpitalu. W Szpitalu Damiana wykonywane są operacje w zakresie chirurgii ogólnej, ortopedii, okulistyki, laryngologii i ginekologii.