Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Biznes w Genach

21 października 2020 13:00 - 17:00

Konferencja online „Biznes w Genach”, będzie okazją, by lepiej zrozumieć rynek biotechnologiczny i wyzwania stojące przed spółkami z branży w dobie pandemii, podali organizatorzy. Agencja ISBnews jest partnerem medialnym tego wydarzenia.

„W tym roku tematem przewodnim konferencji będzie koronawirus i jego wpływ na sytuację na rynku biotechnologicznym. W dyskusji wezmą udział przedstawiciele branży, świata nauki i biznesu, którzy postarają się odpowiedzieć na pytania: jak COVID-19 zmienił rynek biotechnologiczny oraz jak dalej będzie wyglądał jego rozwój. Wskażą również, co powinni wiedzieć wszyscy analitycy oraz inwestorzy, którzy pragną zajmować się tą branżą” – czytamy w komunikacie.

„Z roku na rok odnotowujemy na GPW coraz większe zainteresowanie branżą biotechnologiczną. Na rynku NewConnect biotechnologia jest drugą branżą pod względem wielkości obrotów, ustępując tylko sektorowi gier. Jako GPW staramy się przybliżać inwestorom i analitykom branżę biotech, szczególnie w kontekście analizowania i wyceny spółek. Organizowana przez nas konferencja 'Biznes w Genach' jest jedną z tych inicjatyw poświęconych edukacji rynku w obszarze biotechnologii. Liczymy też na to, że w trakcie konferencji uczestnicy poszerzą swoją wiedzę nie tylko w zakresie inwestowania, ale również szeroko pojętej ochrony zdrowia” – powiedział wicedyrektor Działu Rynku Pierwotnego GPW Dariusz Mejszutowicz, cytowany w komunikacie.

Do udziału w konferencji zostały zaproszone znane polskie spółki biotechnologiczne, takie jak NanoGroup, Ryvu Therapeutics, Genomtec czy Scope Fluids. Ich przedstawiciele postarają się znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania oraz przybliżyć swoją pracę w dobie pandemii.

Wydarzenie jest skierowane do inwestorów indywidualnych, inwestorów instytucjonalnych, startupów, akcjonariuszy spółek biotechnologicznych, prasy i telewizji oraz wszystkich entuzjastów branży.

Szczegóły

Data:
21 października 2020
Czas:
13:00 - 17:00