

- To wydarzenie minęło.
Okrągły stół poświęcony cyfryzacji służby zdrowia
27 października 2020 12:00 - 13:00
Od kilku ostatnich tygodni świat zmaga się z kolejną falą pandemii COVID-19. Wykorzystanie platform cyfrowych w służbie zdrowia znacznie wzrosło. Priorytetem Unii Europejskiej jest rozwój technologii w medycynie, tak aby organizacje z tego sektora były w stanie stawić czoła obecnym wyzwaniom. Nie będzie to możliwe bez wspólnych działań lekarzy, pacjentów, ustawodawców i specjalistów IT.
W imieniu Cisco mamy przyjemność zaprosić Państwa na wirtualny okrągły stół poświęcony cyfryzacji służby zdrowia. Podczas spotkania, zaproszeni goście będą dyskutowali o stopniu wykorzystania technologii w tym sektorze gospodarki.
W dyskusji wezmą udział przedstawiciele Cisco, służby zdrowia oraz organizacji reprezentującej pacjentów:
Wendy Mars, Prezes, Cisco EMEAR
Alex Agius Saliba, MEP (Malta, S&D), Sprawozdawca ustawy o usługach cyfrowych, odpowiadający za poprawę funkcjonowania jednolitego rynku cyfrowego
Michele Calabro, Policy Officer w European Patients Forum
Mark Brandreth CEO w NHS Nightingale (UK)
Corné Mulders, Group CIO w UMC Utrecht