PARTNERZY SERWISU

GSK Logo
Novartis
sobota, 2 grudnia, 2023
Novartis

Novartis Poland partnerem portalu isbzdrowie.pl.

GSK Logo

GSK partnerem portalu isbzdrowie.pl.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Opieka długoterminowa w Polsce – dziś i jutro

25 listopada 2021 - 26 listopada 2021

W imieniu Zarządu Związku Stowarzyszeń Koalicja „Na pomoc niesamodzielnym” chciałabym serdecznie zaprosić Państwa do udziału w 3. edycji ogólnopolskiej konferencji poświęconej aktualnej sytuacji w opiece długoterminowej.

Konferencja „Opieka długoterminowa w Polsce – dziś i jutro” odbędzie się w hotelu Novotel Warszawa Centrum (ul. Marszałkowska 94). W przypadku udziału stacjonarnego w wydarzeniu wymagana jest wcześniejsza akredytacja, którą można otrzymać kontaktując się pod nr 22 279 49 04/22 279 49 06 lub
pod adresem mailowym: konferencja@niesamodzielnym.pl. W treści wiadomości prosimy o podanie imienia i nazwiska, adresu mailowego oraz nazwy redakcji/portalu.

W tym roku zdecydowaliśmy się zorganizować ją w formie hybrydowej.

Jest ona kontynuacją poprzednich edycji spotkań poświęconych szerokim konsultacjom społecznym na temat rozwiązań systemowych wspierających długofalowy rozwój opieki długoterminowej w Polsce. Podczas tegorocznej edycji będziemy dyskutować m.in. o: celach i wyzwaniach deinstytucjonalizacji, kadrach medycznych i opiekuńczych, higienie i pielęgnacji pacjentów niesamodzielnych, nieinwazyjnej wentylacji mechanicznej przeprowadzanej w domu pacjenta oraz sukcesach i porażkach w poszukiwaniu optymalnych standardów opieki długoterminowej.

Rejestracja: https://niesamodzielnym.pl/index.php?page=rejestracja

Szczegóły

Początek:
25 listopada 2021
Koniec:
26 listopada 2021