PARTNERZY SERWISU

GSK Logo
Novartis
niedziela, 3 marca, 2024
Novartis

Novartis Poland partnerem portalu isbzdrowie.pl.

GSK Logo

GSK partnerem portalu isbzdrowie.pl.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Śniadanie M&A w Ochronie Zdrowia

5 grudnia 2023 08:30 - 11:00

Śniadanie M&A w Ochronie Zdrowia to okazja do poznania aktualnych trendów i perspektyw rozwoju branży, a także do nawiązania kontaktów z partnerami biznesowymi.

Specjalnymi zaproszonymi na wydarzenie będą: Bernard Waśko, dyrektor Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego oraz Vikas Sharma, dyrektor ds. fuzji i przejęć w sektorze Life Sciences and Health Care w Wielkiej Brytanii.

Nasi goście podzielą się możliwymi kierunkami zmian w Ochronie Zdrowia w Polsce a także przedstawią aktualne trendy dotyczące fuzji i przejęć w healthcare.

Podczas spotkania eksperci Life Sciences & Health Care Deloitte omówią najważniejsze aspekty finansowania, prawne i podatkowe transakcji fuzji i przejęć, a także przedstawią najnowsze technologie i innowacje na rynku. Wydarzenie dedykowane jest podmiotom leczniczym oraz podmiotom z sektora aptecznego, farmaceutycznego, weterynaryjnego i produkcyjnego, które są zaangażowane lub zainteresowane procesami M&A.
Do zobaczenia już w grudniu w przed świątecznej atmosferze przy porannej kawie i pożywnym śniadaniu!

Agenda spotkania:
08:30 – 09:00

Spotkanie w Warsztatowni
09:00 – 09:20

Możliwe kierunki zmian w sektorze ochrony zdrowia w Polsce – Dr Bernard Waśko, dyrektor Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH – PIB
09:20 – 09:40

Current M&A trends in healthcare – Vikas Sharma, dyrektor w zespole Life Science and Health Care UK
09:40 – 10:00

Działalność Fundacji Rodzinnej a procesy M&A – Dorota Kacprzak Partnere Associate w Zespole Fuzji i Przejęć oraz Międzynarodowego Prawa Podatkowego w Deloitte Polska
10:00- 11:00

Dyskusja & Networking

Szczegóły

Data:
5 grudnia 2023
Godzina:
08:30 - 11:00

Miejsce wydarzenia

Q22
al. Jana Pawła II 22+ Google Map