PARTNERZY SERWISU

GSK Logo
Novartis
czwartek, 23 maja, 2024
Novartis

Novartis Poland partnerem portalu isbzdrowie.pl.

GSK Logo

GSK partnerem portalu isbzdrowie.pl.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

XXVI Konferencja SCHIZOFRENIA FORUM

9 marca 2023 - 10 marca 2023

Zapraszamy na XXVI Konferencję SCHIZOFRENIA FORUM, która odbędzie się w dniach 9-10 marca b. r. w warszawskim hotelu Novotel Centrum.

Schizofrenia to wielki i niestety rosnący problem, który wpływa nie tylko na życie poszczególnych pacjentów, ale także społeczeństw: generuje ogromne wydatki z budżetu, wyklucza, prowadzi do wzrostu bezrobocia i wielu innych negatywnych zjawisk.

Na szczęście schizofrenię potrafimy coraz lepiej leczyć. Ponad 25-letnia tradycja naszej Konferencji skłania do refleksji nad postępami, jakie dokonały się w tym zakresie w ciągu ostatniego ćwierćwiecza. Kiedyś schizofrenia prowadziła do stopniowego pogarszania funkcjonowania i niepełnosprawności – dziś możliwy się staje nawet pełny powrót do zdrowia.

Aby to osiągnąć, potrzebne jest jednak „kompleksowe podejście do leczenia schizofrenii”. I to jest właśnie temat tegorocznej Konferencji! Zaproszeni wykładowcy przedstawią m. in. wielostronne podejście do terapii, uwzględniające farma i psychoterapie oraz opiekę środowiskową od pierwszego epizodu, poprzez schizofrenię z przewagą objawów negatywnych, po schizofrenię lekooporną.

Informacje i program: https://schizofreniaforum.pl/

Szczegóły

Początek:
9 marca 2023
Koniec:
10 marca 2023

Miejsce wydarzenia

Hotel Novotel
Marszałkowska 94/98+ Google Map