Batist Medical nawiązał współpracę z 3M Poland

Batist Medical, czeski producent wyrobów medycznych, nawiązał strategiczną współpracę z firmą 3M Poland i tym samym stał się dystrybutorem produktów 3M na polskim rynku medycznym. „Partnerstwo z 3M jest dowodem, że Batist Medical należy do grona najpoważniejszych firm w branży wyrobów medycznych i ochronnych” – powiedział cytowany w komunikacie prezes Tomáš Mertlík.

Firma ma w Polsce duży oddział.

„Dziś, kiedy klienci szukają godnych zaufania produktów, wielu z nich stara się unikać tanich produktów z Azji, my oferujemy towary z najwyższej półki. Bardzo cieszymy się z pilotażowej współpracy z firmą 3M Poland i wierzymy, że będzie ona początkiem długotrwałego partnerstwa strategicznego, korzystnego szczególnie dla klientów, którzy chcą chronić zarówno swoje zdrowie, jak i środowisko w którym przebywają” – dodaje Maciej Machowski Dyrektor Zarządzający na Polskę i Region Północnozachodni Batist Medical.

Firmy podpisały umowę 18.09.2020 r. Pilotażowa współpraca potrwa do końca roku 2020, jednak w przypadku, gdy obie strony będą usatysfakcjonowane, zostanie przedłużona na rok 2021.