PARTNERZY SERWISU

GSK Logo
Novartis
środa, 28 lutego, 2024
Novartis

Novartis Poland partnerem portalu isbzdrowie.pl.

GSK Logo

GSK partnerem portalu isbzdrowie.pl.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Mapa rozwoju kompetencji w opiece otwartej w Polsce z nakierowaniem na wzrost wartości zdrowotnej

28 września 2023 10:00 - 17:00

W imieniu Sektorowej Rady ds. Kompetencji – Opieka Zdrowotna i Pomoc Społeczna, zainicjowanej przez MZ, MRPiPS i MNiSW, mam zaszczyt zaprosić na konferencję pn. Mapa rozwoju kompetencji w opiece otwartej w Polsce z nakierowaniem na wzrost wartości zdrowotnej.

Podczas konferencji podsumowującej, pragniemy przedstawić główne osiągnięcia naszego projektu oraz omówić kluczowe wnioski i rekomendacje odnoszące się do rozwoju kompetencji w tych branżach. Jest to również niepowtarzalna okazja do wymiany opinii oraz doświadczeń pomiędzy przedstawicielami pracodawców, edukacji a pracownikami, co pozwoli lepiej zrozumieć i zaspokoić potrzeby sektora.

Niniejsze wydarzenie stanowi integralną część programu prowadzonego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości i stanowi ważny etap inicjatyw, mających na celu podniesienie kompetencji zawodowych i społecznych pracowników sektora opieki zdrowotnej i pomocy społecznej.

Projekt Sektorowej Rady ds. Kompetencji jest owocem współpracy Partnerstwa Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej, Uczelni Łazarskiego oraz Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. J. Korczaka. W trakcie trwania projektu, podejmowaliśmy szereg działań w celu dostosowania systemu kształcenia do wymagań pracodawców oraz dynamicznie zmieniającego się rynku opieki zdrowotnej i pomocy społecznej.

Uprzejmie proszę o potwierdzenie udziału do dnia 22 września poprzez formularz https://form.lazarski.pl/index.php?id=4512

Szczegóły

Data:
28 września 2023
Godzina:
10:00 - 17:00

Miejsce wydarzenia

Uczelnia Łazarskiego
Świeradowska 43
Warszawa,
+ Google Map