wtorek, 31 stycznia, 2023
Novartis

Novartis Poland partnerem portalu isbzdrowie.pl.

Vertex logo

Vertex partnerem portalu isbzdrowie.pl.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Molecure R&D Day

7 grudnia 2022 13:30 - 16:00

Molecure S.A. (“Molecure”: GPW: MOC), firma biotechnologiczna odkrywająca i rozwijająca leki do etapu klinicznego, która wykorzystuje unikalne na świecie kompetencje w zakresie chemii medycznej i biologii, do poszukiwania i opracowywania najlepszych w swojej klasie leków małocząsteczkowych, bezpośrednio modulujących cele białkowe i funkcję RNA w terapii wielu nieuleczalnych chorób, zaprasza na spotkanie naukowo-edukacyjne Molecure R&D Day.

Podczas tego wydarzenia kluczowi menadżerowie i liderzy obszarów badawczych Spółki omówią postępy w rozwoju klinicznym oraz związane z nim oczekiwane w bliskim terminie kluczowe wydarzenia, ze szczególnym uwzględnieniem rozwoju klinicznego OATD-01, pierwszego w swojej klasie podwójnego inhibitora chitynaz do zastosowania w leczeniu sarkoidozy i OATD-02, podwójnego inhibitora arginazy (ARG1 i ARG2) do potencjalnego zastosowania w szeregu terapii przeciwnowotworowych.

Szczegółowy program spotkania oraz link do udziału w wydarzeniu będzie dostępny wkrótce na stronie internetowej www.molecure.com

Szczegóły

Data:
7 grudnia 2022
Godzina:
13:30 - 16:00