Medicover Polska przejął sieć klubów fitness Holmes Place w Polsce

Medicover Polska nabyło 100% udziałów sieci klubów fitness Holmes Place w Polsce i planuje dalszy rozwój placówek z zachowaniem dotychczasowego standardu, brandingu oraz know-how marki Holmes Place, podała spółka.

W 2020 r. Medicover stał się właścicielem sieci klubów Fitness World w Polsce, a w 2018 r. przejął operatora pakietów sportowych dla pracowników – OK System (dziś: Medicover Sport), podano.

„Konsekwentnie rozszerzamy nasze udziały na rynku usług fitness, włączając do naszego portfolio markę Holmes Place, która od 15 lat jest synonimem klasy premium w kategorii klubów sportowych. Ta inwestycja to kolejny przykład naszego zaangażowania w promocję zdrowego trybu życia, wellbeingu, sportu i rekreacji” – powiedział dyrektor zarządzający Business Services, Medicover Polska Artur Białkowski, cytowany w komunikacie.

Holmes Place posiada swoje kluby w 8 krajach, łącznie jest to 95 klubów, w tym 4 w Polsce.

Medicover prowadzi działalność w zakresie usług medycznych oraz usług diagnostyki laboratoryjnej. Posiada centra medyczne, szpitale, specjalistyczne placówki opiekuńcze i laboratoria.

(ISBnews)