Trzej akcjonariusze Master Pharm chcą zwołania NWZ ws. wycofania akcji z GPW

Max Welt Holdings, Paweł Klita i Rafał Biskup – akcjonariusze Master Pharm – złożyli wniosek o zwołanie nadzwyczajnego walnego zgromadzenia spółki i podjęcia uchwały w sprawie wycofania akcji z obrotu na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW), podał Master Pharm.

„Zarząd Master Pharm S.A. informuje o wypłynięciu do spółki w dniu 28 grudnia 2021 r., wystosowanego przez porozumienie akcjonariuszy posiadających nie mniej niż 1/20 kapitału zakładowego spółki, żądania zwołania nadzwyczajnego walnego zgromadzenia spółki i umieszczenia w porządku obrad NWZA uchwały w sprawie wycofania akcji spółki z obrotu na rynku regulowanym” – czytamy w komunikacie.

Grupa kapitałowa Master Pharm prowadzi działalność w zakresie produkcji i wprowadzania do obrotu suplementów diety i innych środków żywnościowych posiadających właściwości wspomagające zdrowie, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego, kosmetyków, wyrobów medycznych oraz preparatów spożywczych. Spółka zadebiutowała na GPW w 2016 r.

(ISBnews)