środa, 23 września, 2020
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Budowanie stabilnych systemów opieki zdrowotnej. Eksperci dyskutują na temat wpływu COVID-19

8 maja 10:00 - 12:30

COVID-19 i jego długotrwały wpływ na kraje na całym świecie sprawiły, że uwaga rządów oraz opinii publicznej jeszcze bardziej skupia się na kwestiach stabilności systemów opieki zdrowotnej. Sytuacja skłoniła także twórców FutureProofing Healthcare do podniesienia dyskusji w tym zakresie i włączenia krajowych ekspertów FutureProofing Healthcare do rozmowy na poziomie paneuropejskim.

Pierwsza dyskusja panelowa: „Building Resilent Health Systems: Experts discuss the impact of COVID-19” („Budowanie stabilnych systemów opieki zdrowotnej. Eksperci dyskutują na temat wpływu COVID-19”).

Panel odbędzie się we współpracy FutureProofing Healthcare z Europejskim Sojuszem Medycyny Spersonalizowanej (European Alliance for Personalized Medicine, EAPM). Spotkanie poprowadzi Denis Horgan, dyrektor wykonawczy EAPM oraz Jeremy Lim, ekspert ds. zdrowia publicznego, National University of Singapore.

Aby zarejestrować się na wydarzenie i poznać całą agendę spotkania wystarczy skorzystać z formularza w poniższym linku: https://live.futureproofinghealthcare.com/

To spotkanie będzie pierwszym z serii dyskusji panelowych, poświęconych przyszłości opieki zdrowotnej i wpływowi pandemii COVID-19 na światowe systemy opieki zdrowotnej. Dyskusje te będą miały na celu otwarcie europejskiego dialogu na temat tego, w jaki sposób systemy opieki zdrowotnej mogą dostosować się do wyzwań takich jak COVID-19 oraz zaprezentowanie najlepszych praktyk i reakcji podjętych w związku z pandemią.

Szczegóły

Data:
8 maja
Czas:
10:00 - 12:30
Wydarzenie kategoria: