
- wydarzenie już minęło.
Cukrzyca – nowe podejście
Program
10.00 – 10.20 Cukrzyca w dobie pandemii COVID-19
Prof. dr hab. n. med. Krzysztof Strojek, Oddział Kliniczny Chorób Wewnętrznych, Diabetologii i Schorzeń Metabolicznych, Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu, Konsultant Krajowy w Dziedzinie Diabetologii
10.20 – 10.40 Podatek cukrowy – ciąg dalszy
Prof. dr hab. n. med. Leszek Czupryniak, Kierownik Kliniki Diabetologii i Chorób Wewnętrznych, Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny w Warszawie
10.40 – 11.00 Skuteczność terapii – czym jest „czas w zakresie docelowym”
Prof. dr hab. n. med. Grzegorz Dzida, Katedra i Klinika Chorób Wewnętrznych Uniwersytet Medyczny w Lublinie
11.00 – 11.20 Nowy standard monitorowania pacjentów
Prof. dr hab. n. med. Małgorzata Myśliwiec, Kierownik Katedry i Kliniki Pediatrii, Diabetologii i Endokrynologii Gdańskiego uniwersytetu Medycznego
11.20 – 11.40 Nowa edukacja w cukrzycy
Prof. dr hab. n. med. Agnieszka Szadkowska, Klinika Pediatrii, Diabetologii, Endokrynologii i Nefrologii, Uniwersytet Medyczny w Łodzi
11.40 – 12.00 Cukrzyca: 18 i 26 rok życia – dostępność do świadczeń i technologii medycznych
Dr n. med. Jakub Gierczyński MBA, Ekspert systemu ochrony zdrowia
Transmisja: https://www.infozdrowie.org/






































