PARTNERZY SERWISU

GSK Logo
Novartis
wtorek, 23 lipca, 2024
Novartis

Novartis Poland partnerem portalu isbzdrowie.pl.

GSK Logo

GSK partnerem portalu isbzdrowie.pl.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Fizjoterapia – samo się nie zrobi

8 września 2023 11:00 - 12:30

W Światowym Dniu Fizjoterapii KIF zaprasza na konferencję prasową inaugurującą ogólnopolską kampanię społeczną „Popraw jakość życia” pod hasłem „Fizjoterapia – samo się nie zrobi”. W całym kraju przez oddziały regionalne KIF organizowane będą warsztaty, wspólne ćwiczenia, pokazy, spotkania.

Krajowa Izba Fizjoterapeutów zachęca do aktywności, korzystania z fizjoterapii oraz edukuje. W kontekście edukacji stawia na głos wybitnych autorytetów w poszczególnych dziedzinach. W piątek eksperci w ramach ścisłej współpracy powołani zostaną do Interdyscyplinarnej Rady Ekspertów Krajowej Rady Fizjoterapeutów. Następnie wezmą udział w konferencji prasowej.

Konferencja prasowa z udziałem ekspertów, rozpoczynająca kampanię społeczną Krajowej Izby Fizjoterapeutów odbędzie się 8 września o godz. 11.00 Będzie transmitowana na profilu KIF na Facebooku oraz YouTube.

Media zapraszamy do siedziby KIF (Warszawa, Aleje Jerozolimskie 93, piętro IV).

Przed konferencją o godz. 9.00 (bez transmisji) zaplanowane jest wręczenie powołań członkom Interdyscyplinarnej Rady Ekspertów. Zainteresowane redakcje również mogą wziąć udział w tym wydarzeniu.

Akredytacje: renata.jeziolkowska@kif.info.pl. Prosimy o potwierdzenie obecności do 7 września, do godz. 15.00.

Więcej: 8.09 – Światowy Dzień Fizjoterapii – konferencja, kampania społeczna, wydarzenia w całej Polsce – Krajowa Izba Fizjoterapeutów (kif.info.pl)

Szczegóły

Data:
8 września 2023
Godzina:
11:00 - 12:30