PARTNERZY SERWISU

GSK Logo
Novartis
niedziela, 21 kwietnia, 2024
Novartis

Novartis Poland partnerem portalu isbzdrowie.pl.

GSK Logo

GSK partnerem portalu isbzdrowie.pl.

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

I Kongres Lekarzy Innowatorów

15 września 2023 - 16 września 2023

NIL IN, Sieci Lekarzy Innowatorów Naczelnej Izby Lekarskiej zaprasza na spotkanie liderów tworzących przyszłość opieki zdrowotnej. Najważniejsze wydarzenie samorządu lekarskiego poświęcone innowacji w systemie opieki zdrowotnej oraz nowym technologiom w medycynie.

„To, co charakteryzuje nasz kongres, to przede wszystkim silny nacisk na merytorykę i rzeczowość. Proponujemy krótkie formy, bez paneli i wykładów sponsorowanych, aby każdy uczestnik NIL IN SUMMIT najlepiej wykorzystał okazję, którą stwarzamy. Warto przypomnieć, że zaproszeni goście to praktycy i pasjonaci innowacji w medycynie – w pracy w szpitalu, w POZ, w AOS czy nowoczesnym zarządzaniu zasobami ludzkimi. To też pasjonaci nowych technologii w medycynie, którzy wiążą swoją codzienność z adaptowaniem tych rozwiązań w rzeczywistości w praktyce. Kongres to także okazja do poznania lekarzy innowatorów z całej Polski, dlatego nie może zabraknąć osób szczerze zaangażowanych w sprawy technologicznej przyszłości systemu ochrony zdrowia” – mówi Artur Drobniak, dyrektor Centralnego Ośrodka Badań, Innowacji i Kształcenia Naczelnej Izby Lekarskiej, organizator wydarzenia oraz pomysłodawca i współzałożyciel NIL IN.

Kongres Lekarzy Innowatorów stwarza również przestrzeń dla lekarzy, którzy widzą potrzebę zmian w systemie ochrony zdrowia, chcą rozwijać swoje umiejętności oraz interesują się nowymi technologiami i ich wykorzystaniem w medycynie. To świetna okazja na spotkania i podłączania sił na rzecz współtworzenia nowoczesnego modelu opieki zdrowotnej przyszłości.

NIL SUMMIT będzie również okazją do zaprezentowania efektów pracy oraz przedstawienia nowych projektów NIL IN, Sieci Lekarzy Innowatorów NIL – jednej z pierwszych tego typu inicjatyw w Europie, powołanej w ramach programu „Samorząd przyszłości”.

Tematy sesji NIL SUMMIT I Kongresu Lekarzy Innowatorów:

WIZJA. Skuteczni Lekarze w systemie ochrony zdrowia przyszłości
TRENDY. Inspiracje ze świata i z Polski.
TECHNOLOGIE. DANE i AI — jak będą wspierać lekarzy i pacjentów? POZ/AOS. Innowacje w opiece ambulatoryjnej
POZ/AOS. Innowacje w opiece ambulatoryjnej
SZPITALE. Innowacje w opiece szpitalnej
KULTURA PRACY. Organizacja pracy w medycynie współpraca dla wyników zdrowotnych
PROCES. Wdrażanie zmian — od pomysłu do refundacji NARZĘDZIA. Startupy i aplikacje zdrowotne zmiana zachowań zdrowotnych, skuteczna edukacja dla zdrowia
NARZĘDZIA. Startupy i aplikacje zdrowotne zmiana zachowań zdrowotnych, skuteczna edukacja dla zdrowia
Gospodarzami sesji będą liderzy Grup roboczych Lekarzy Innowatorów NIL.

Rejestracja na wydarzenie oraz szczegółowy program konferencji na nilin.org.pl.

Details

Start:
15 września 2023
End:
16 września 2023

Venue

Naczelna Izba Lekarska
Sobieskiego 110+ Google Map