niedziela, 29 maja, 2022
Novartis

Novartis Poland partnerem portalu isbzdrowie.pl.

Vertex logo

Vertex partnerem portalu isbzdrowie.pl.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED

23 marca - 25 marca

SALMED to największe w Polsce targi sprzętu medycznego gromadzące liderów rynku.

Podczas najbliższej edycji swoją ofertę zaprezentują producenci oraz dostawcy aparatury i instrumentów medycznych, wyposażenia szpitali, klinik i gabinetów medycznych. Pojawi się także sprzęt do dezynfekcji i sterylizacji oraz wyposażenie dla laboratoriów i rehabilitacji.

Planowaną od dłuższego czasu nowością będzie STREFA STARTUPÓW. To tutaj znajdzie się miejsce dla innowacyjnych produktów w sektorze medycznym, które przeszły już fazę testów i są gotowe do wdrożenia. Rynek polskich startupów został bardzo dobrze zobrazowany w projekcie: “Top Disruptors in Healthcare – raport startupów medycznych w Polsce” zrealizowanym w tym roku przez Polską Federację Szpitali i Młodych Menedżerów Medycyny. Targi SALMED objęły patronat nad przedsięwzięciem.

Dokument „Top Disruptors in Healthcare” jako jedyny w Polsce zinwentaryzował krajowy rynek medtech. Pozwolił na zapoznanie się z innowacyjnymi rozwiązaniami oferowanymi przez startupy, które nie tylko wpływają na rozwój całego sektora medycznego, ale przede wszystkim są tworzone z myślą o pacjencie. W raporcie znalazły się opisy startupów działających w coraz prężniej rozwijanych obszarach telemedycyny i AI, ale także wspomagające rehabilitację, badania kliniczne i edukację.

Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED 2022 odbędą się 23-25 marca 2022 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Projektowi patronują kluczowe media i organizacje branżowe m.in.: Polska Federacja Szpitali, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Prywatnych, Porozumienie Pracodawców Ochrony Zdrowia, Wielkopolska Izba Lekarska, Europejskie Stowarzyszenie Czyste Leczenie, ISBzdrowie.
Więcej informacji: www.salmed.pl

Szczegóły

Początek:
23 marca
Koniec:
25 marca

Miejsce wydarzenia

Międzynarodowe Targi Poznańskie