PARTNERZY SERWISU

GSK Logo
Novartis
sobota, 2 marca, 2024
Novartis

Novartis Poland partnerem portalu isbzdrowie.pl.

GSK Logo

GSK partnerem portalu isbzdrowie.pl.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Narodowy program szczepień przeciwko HPV – rozwiązania systemowe. Jak zapewnić wysoki poziom zaszczepienia?

29 maja 2023 11:30 - 13:30

SPOTKANIE ODWOŁANE. W imieniu pacjentów skupionych wokół Stowarzyszenia na rzecz Walki z Chorobami Nowotworowymi „Sanitas” zapraszamy na spotkanie poświęcone programowi szczepień przeciwko wirusowi HPV: „Narodowy program szczepień przeciwko HPV – rozwiązania systemowe. Jak zapewnić wysoki poziom zaszczepienia?”.

Jako środowisko pacjentów chcemy, aby program bezpłatnych szczepień przeciwko HPV, który ma się rozpocząć 1 czerwca br., objął swoim zasięgiem jak największą liczbę młodych ludzi oraz był jak najbardziej skuteczny. Uważamy, że warto rozmawiać o jego kształcie i rozwiązaniach, które warto zaimplementować. Niezwykle ważna jest także kwestia kampanii edukacyjnej skierowanej do młodzieży i rodziców, która może przesądzić o powodzeniu całego przedsięwzięcia.

Zapraszamy do udziału w debacie, w której udział weźmie grono wybitych ekspertów medycznych, systemowych oraz przedstawicieli instytucji publicznych oraz organizacji pacjentów. Dyskusja o programie szczepień przeciw HPV jest potrzebna i ważna, dlatego będziemy niezwykle wdzięczni za wsparcie i uczestnictwo w naszym spotkaniu. Liczymy, że podjęcie debaty, otworzy drogę do wypracowania propozycji rozwiązań w zakresie zwiększenia świadomości nt. szczepień przeciw HPV.

Szczegóły

Data:
29 maja 2023
Godzina:
11:30 - 13:30

Miejsce wydarzenia

Centrum Prasowe Foksal
Foksal 3
Warszawa,
+ Google Map