PARTNERZY SERWISU

GSK Logo
Novartis
wtorek, 3 października, 2023
Novartis

Novartis Poland partnerem portalu isbzdrowie.pl.

GSK Logo

GSK partnerem portalu isbzdrowie.pl.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Oni, Ty, Ja, DepresJa

23 lutego 12:00 - 13:30

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Walki z Depresją, Helping Hand – firma dostarczająca kompleksowe programy wsparcia psychologicznego w ramach benefitów pozapłacowych – organizuje otwartą konferencję online pt. „Oni, Ty, Ja, DepresJa”.

W Polsce na depresję choruje 1,5 miliona osób. To choroba, którą można skutecznie leczyć, ale co najmniej połowa ludzi nie szuka pomocy u specjalisty. Dlaczego? Depresja wciąż jest nazywana gorszym dniem czy jesienną chandrą, a rozwiązaniem na pokonanie jej jest „wzięcie się w garść”. Jeden z najpoważniejszych objawów depresji to myśli samobójcze, a większość osób, które próbowały popełnić lub popełniły samobójstwo, nie było leczonych farmakologicznie i nie korzystało z pomocy psychologa… Nie ma więc wątpliwości, że tematów związanych z leczeniem i postrzeganiem depresji jest mnóstwo.

Podczas webinaru, w roli prelegentów wystąpią: dziennikarz Dariusz Faron, dziennikarka i autorka książek Małgorzata Serafin, psychoterapeutka Milena Grela-Parandyk, psycholożka i psychoterapeutka Ilona Rogula i lekarz psychiatra dr Piotr Wierzbiński. Dyskusję poprowadzi Aleksandra Tokarewicz, Członkini Zarządu Helping Hand.

Więcej szczegółowych informacji o wydarzeniu, w tym agenda, dostępnych jest pod tym linkiem: https://lnkd.in/dbzFUxYH

E-mailowe lub telefoniczne potwierdzenie obecności oraz rejestracja pod poniższym linkiem:
https://lnkd.in/dTaPi4VK

 

Szczegóły

Data:
23 lutego
Godzina:
12:00 - 13:30