
- wydarzenie już minęło.
Rola systemów informatycznych w medycynie laboratoryjnej w erze COVID-19
Webinarium Pracodawców RP „Rola systemów informatycznych w medycynie laboratoryjnej w erze COVID-19”
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. W trakcie webinarium będzie możliwe zadawanie pytań do prelegentów na czacie.
Moderator
Anna Rulkiewicz – Wiceprezydent Pracodawców RP, Prezes Grupy LUX MED, Prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej
Prelegenci
Sławomir Gadomski – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia
Dr hab. Agnieszka Kister – Dyrektor Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia
Dr hab. n. med. Jakub Swadźba – Prezes Zarządu, Diagnostyka Sp. z o.o., Członek Zarządu Pracodawców Medycyny Prywatnej
ZAGADNIENIA
Informatyzacja zlecania i odbierania wyników SARS-CoV-2 jako pilotaż dla e-zleceń na badania laboratoryjne.
Wykorzystanie systemu informatycznego do zdalnej autoryzacji wyników badań w czasie pandemii.
Rola nowoczesnych technologii, w tym rozwiązań telemedycznych, w pracy medycznego laboratorium diagnostycznego jako części całego systemu medycznego.
Zapis webinarium będzie dostępny na kanale Pracodawców RP w serwisie YouTube.






































