poniedziałek, 18 października, 2021
Novartis

Novartis Poland partnerem portalu isbzdrowie.pl.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

VI Międzynarodowe Forum Medycyny Personalizowanej

22 kwietnia

Międzynarodowe Forum Medycyny Personalizowanej to doroczna konferencja, podczas której poruszane są istotne tematy zarówno z punktu widzenia poprawy funkcjonowania systemu, jak
i zwiększenia skuteczności leczenia dzięki wykorzystaniu innowacyjnych terapii personalizowanych. Forum to spotkanie czołowych ekspertów zarówno z Polski jak i innych krajów europejskich działających w obszarach klinicznych, systemowych, technologii lekowych i nielekowych. W tym roku planujemy skupić się na praktycznych aspektach systemowej poprawy jakości diagnostyki i procesu leczenia w kontekście rozwoju innowacji w medycynie. Poruszane będą m.in. takie tematy jak: jakość i dostępność diagnostyki, raportowanie, sprawozdawczość, rejestry medyczne, a optymalizacja procesu interwencji medycznej, czy diagnostyka molekularna i patomorfologiczna w chorobach rzadkich. W załączeniu przesyłamy wstępny program konferencji.

Podczas Forum przedstawimy także najciekawsze projekty zgłoszone do prestiżowego konkursu „Wartość w medycynie Dragon’s Grant & Endorsement” oraz wyłoniony zostanie zwycięzca konkursu.

Gośćmi specjalnymi konferencji będą prof. Fred van Eenennaam, Value Based Healthcare Center Europe oraz Nicola Normanno z Uniwersytetu Fryderyka II w Neapolu, Prezydent IQN Path.

Link do rejestracji: https://hopin.com/events/vi-miedzynarodowe-forum-medycny-personalizowanej

Szczegóły

Data:
22 kwietnia