Wczytywanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • wydarzenie już minęło.

Wpływ pandemii Covid-19 na system opieki onkologicznej

20 lipca 2021 13:00 - 15:00

W Narodowym Instytucie Onkologii w Warszawie przy ulicy Roentgena 5, odbędzie się prezentacja wniosków z raportu „Wpływ pandemii Covid-19 na system opieki onkologicznej”.

W konferencji prasowej wezmą udział podsekretarz stanu w Ministerstwie Zdrowia Sławomir Gadomski oraz współautorzy raportu: prof. dr hab. n. med. Piotr Rutkowski, dr hab. n. med. Adam Maciejczyk, dr hab.n.med. Tomasz Kubiatowski, dr hab. n. o zdr. Magdalena Rosińska, dr hab. n. tech. Jan Poleszczuk.

To pierwsze tak kompleksowe opracowanie wpływu pandemii Covid-19 na opiekę onkologiczną w Polsce. Raport powstał na zlecenie Ministerstwa Zdrowia i opiera się na podstawie realnych danych z realizacji świadczeń onkologicznych. W trakcie konferencji dla uczestników będzie udostępniona pełna treść raportu. Po prezentacji przewidujemy możliwość zadawania pytań.

Konferencja odbędzie się w Narodowym Instytucie Onkologii w Warszawie, Budynek Centrum Edukacyjno Konferencyjnego sala nr 1.

Do udziału w konferencji prasowej uprawnia aktualna legitymacja prasowa. Dziennikarzy i redakcje prosimy o zgłaszanie uczestnictwa na adres mailowy: rzecznikprasowy@pib-nio.pl

Redakcje, które będą chciały nagrywać konferencję na video i będzie to wymagało rozstawienia sprzętu prosimy o wcześniejsze poinformowanie o tym fakcie i wcześniejsze przybycie.

Uczestnicy konferencji prasowej będą wpuszczani wejściem G w budynku Centrum Edukacyjno Konferencyjnego.

Na terenie Instytutu obowiązuje reżim sanitarny w związku z tym będzie sprawdzana przy wejściu temperatura.

Prosimy o przybycie w maseczkach.

 

Szczegóły

  • Data: 20 lipca 2021
  • Czas:
    13:00 - 15:00

Miejsce

  • Narodowy Instytut Onkologii
  • Roentgena 5
    Warszawa,