wtorek, 9 sierpnia, 2022
Novartis

Novartis Poland partnerem portalu isbzdrowie.pl.

Vertex logo

Vertex partnerem portalu isbzdrowie.pl.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zmiany w Ochronie Zdrowia

22 września 2021

Ogólnopolska konferencja Zmiany w Ochronie Zdrowia, organizowana przez Wolters Kluwer Polska oraz Instytut Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego. Tegoroczna, druga edycja przebiegać będzie pod hasłem „Transformacja systemu – jakość i bezpieczeństwo”. Przyjęta przez organizatora formuła to wersja online.

Konferencja będzie okazją do eksperckiej dyskusji na temat planowanych zmian w ochronie zdrowia i transformacji systemu w kierunku premiującego wdrażanie rozwiązań projakościowych.

Podczas dyskusji panelowych eksperci odpowiedzą na pytanie – jakich zmian mogą spodziewać się podmioty lecznicze w związku z ustawą o zarządzaniu jakością i bezpieczeństwem pacjenta oraz ustawą o rozwoju i reformie podmiotów szpitalnych?
Dowiemy się także, w jaki sposób strategia „Zdrowa Przyszłość” wpłynie na krajowy system ochrony zdrowia w kolejnych latach?
Podsumujemy bilans zysków i strat związanych z pandemią COVID-19 i wspólnie zastanowimy się, w jaki sposób wpłynęła ona na placówki ochrony zdrowia i jakie zmiany na nich wymusiła?

Konferencja jest bezpłatna i adresowana do:
kadry zarządzającej w podmiotach ochrony zdrowia
przedstawicieli środowisk medycznych, pacjenckich, instytucji rządowych i samorządowych.

W trakcie konferencji odbędą się trzy debaty:
Transformacja w kierunku Value Based Healthcare (VBHC) – jak pandemia wpłynęła na system ochrony zdrowia: bilans zysków i strat.
Model organizacji i finansowania ochrony zdrowia.
Transformacja cyfrowa – ujęcie systemowe.

Dodatkowo zaproszeni goście podejmą dyskusję w formule debaty oksfordzkiej na temat fundamentów jakości i bezpieczeństwa w systemie ochrony zdrowia.

Do udziału w wydarzeniu zaproszeni zostali przedstawiciele instytucji rządowych, jak również przedstawiciele świadczeniodawców, samorządów zawodowych, organizacji pozarządowych oraz biznesu.

Więcej informacji i zapisy na konferencję na stronie: www.konferencja.liderzy-zmian.pl

 

Szczegóły

Data:
22 września 2021