Anioły Biznesu pomagają polskiej onkologii

Pomagamy Polskiej Onkologii

Cobin Angels razem z Alliance4Innovation koordynuje zakup odzieży ochronnej (maski, kombinezony, gogle) dla szpitali i oddziałów onkologicznych w całym kraju.

„Nawet źródła rządowe przyznają, że sytuacja w kraju jest bardzo zła pod tym względem. Chorzy na raka są szczególną grupą, która z uwagi na obniżoną odporność ma dramatycznie niskie szanse na przetrwanie jakiejkolwiek choroby. Dlatego postanowiliśmy działać. Nasza społeczność skupia przedsiębiorców, inwestorów, innowatorów, czyli ludzi o ponadprzeciętnych możliwościach i grzechem byłoby niewykorzystanie tych możliwości, gdy tragedia może dosięgnąć wszystkich. Postanowiliśmy wesprzeć osoby szczególnie narażone na tragiczne konsekwencje zakażenia – chorych na raka” – wyjaśnia Robert Ługowski, Managing Partner Cobin Angels.

„Walka jest nierówna, bo stanęliśmy do niej nieprzygotowani. W tej chwili poszukujemy kolejnych sponsorów, którzy sfinansują choćby częściowo kolejne zakupy (mówimy o kwotach od kilku do kilkuset tysięcy złotych)” – czytamy w apelu.

ISBzdrowie jest patronem medialnym tej akcji.

Chcesz pomóc? Wystarczy kliknąć: http://tiny.cc/PomagamyOnkologii