Krzysztof Miszewski został powołany na wiceprezesa Neuki

Rada nadzorcza Neuki powołała Krzysztofa Miszewskiego na stanowisko wiceprezesa zarządu ds. operacyjnych z odpowiedzialnością za rozwój i zarządzanie obszarem łańcucha dostaw, z dniem 19 marca, podała spółka.

Krzysztof Miszewski karierę zawodową rozpoczął w Polpharma S.A. jako specjalista ds. procesów technologicznych oraz analiz inżynieryjnych. Następnie objął rolę kierownika projektów.

„W 2009 roku dołączył do spółki jako kierownik ds. projektów. Od połowy 2010 roku jako dyrektor biura projektów rozwijał portfolio inicjatyw projektowych oraz kompetencje zarządzania projektami w spółce. Od 2011 pełnił funkcję dyrektora departamentu wsparcia sprzedaży oraz jakości serwisu, odpowiadając za wsparcie sprzedaży i definiowanie parametrów serwisu logistycznego. W tym czasie koordynował procesy integracji procesowej ze spółkami zależnymi w obszarze hurtowym. Od 2013 roku odpowiadał za struktury i procesy obsługi klientów. Z początkiem 2018 roku objął odpowiedzialność za operacje logistyczno-transportowe jako dyrektor pionu łańcuch dostaw” – czytamy w komunikacie.

Grupa Neuca jest liderem rynku hurtowej sprzedaży leków. Łączny udział spółek z grupy Neuca w krajowym rynku hurtu aptecznego na koniec 2019 r. wyniósł 29,2%.

(ISBnews)