Jarosław Jerzakowski został powołany na członka zarządu Medicalgorithmics

Rada nadzorcza Medicalgorithmics powołała Jarosława Jerzakowskiego na funkcję członka zarządu na okres trzyletniej kadencji, podała spółka.

Jarosław Jerzakowski dotychczas pełnił funkcję dyrektora ds. international business development.

„Intencją rady nadzorczej jest odzwierciedlenie w obszarze zarządu zwiększającej się istotności sprzedaży usług spółki na rynkach międzynarodowych poza USA. W związku z tym głównym celem stawianym przez radę nadzorczą przed panem Jarosławem Jerzakowskim jest dalszy intensywny rozwój sprzedaży usług kierowanych na rynki zagraniczne” – czytamy w komunikacie.

Jarosław Jerzakowski od 2004 roku zawodowo zajmuje się rozwojem sprzedaży na rynkach zagranicznych i marketingiem. Pracował na stanowiskach kierowniczych w Konica Minolta Business Solutions oraz Adrem Software. Od lutego 2013 roku odpowiada w Medicalgorithmics za rozwój biznesu zagranicznego poza USA.

Medicalgorithmics to obecna na rynku od 2005 roku spółka wysokich technologii działająca w obszarze nieinwazyjnych urządzeń medycznych. Grupa dąży do osiągnięcia pozycji wiodącego dostawcy rozwiązań systemowych i algorytmicznych w diagnostyce kardiologicznej, w szczególności w zakresie analizy sygnału EKG. Spółka działa na m.in w USA i w Azji. W 2014 r. spółka przeniosła się na rynek główny warszawskiej giełdy z NewConnect, na którym była notowana od 2011 r.

(ISBnews)