Zimmer Biomet otworzył Centrum Usług Biznesowych w Warszawie

Zimmer Biomet Holdings, spółka notowana na nowojorskiej i szwajcarskiej giełdzie (NYSE i SIX: ZBH), otworzył dziś w Warszawie nowe biuro, w którym mieścić będzie się Globalne Centrum Usług Biznesowych (GBS) oraz Dział Komercyjny.

Nowa lokalizacja firmy znajduje się w biurowcu Tulipan House na Mokotowie, zapewniającym znakomite warunki do pracy hybrydowej i współpracy międzynarodowej. Zespółn Zimmer Biomet w Polsce obejmuje specjalistów między innymi w zakresie finansów, szeroko rozumianej obsługi klienta, łańcucha dostaw, HR, sprzedaży (wraz z obsługą posprzedażową), jak również administracji.

„Poszukujemy obecnie wysokiej klasy specjalistów, którzy pragną dołączyć do naszego zespołu” – powiedział Arnaud Diaz, dyrektor warszawskiego Centrum Usług Biznesowych Zimmer Biomet.

Zimmer Biomet od ponad 90 lat jest liderem branży zaawansowanych rozwiązań dla ortopedii (chirurgii urazowej) i traumatologii – dziedzin medycyny zajmujących się schorzeniami i urazami kości, kręgosłupa, stawów oraz narządów ruchu. Globalnie firma zatrudnia 20 tys. pracowników, z czego 6 tys. w regionie EMEA, a 200 osób w Warszawie. Ta ostatnia liczba w najbliższym czasie wzrośnie – firma obecnie prowadzi rekrutację
na stanowiska, które zlokalizowane będą w warszawskim Centrum Usług Biznesowych.

Obecny na polskim rynku od początku 1990 roku Zimmer Biomet dostarcza produkty i usługi dla szpitali oraz gabinetów chirurgicznych.