Medicover przejął sieć klubów fitness Fit Forma w Łodzi

Medicover przejął łódzką sieć klubów fitness Fit Forma, podała spółka. W ramach transakcji sportowe portfolio firmy zasiliło kolejnych 10 klubów fitness, z czego 2 są w trakcie budowy, dodano.

Medicover po przejęciu Fit Formy, łącznie będzie posiadał 80 klubów fitness, z czego 16 zlokalizowanych jest na terenie województwa łódzkiego, podano.

„Łódź jest dla nas jednym z kluczowych rynków – konsekwentnie prowadzimy tu inwestycje. Stawiamy zarówno na rozbudowywanie lokalnej infrastruktury fitnessowej, jak i doskonalenie już istniejącej. Wszystko to z korzyścią dla lokalnej społeczności. W wysokiej jakości klubach fitness i pod opieką profesjonalnych trenerów możemy pomagać w dbaniu o zdrowie i samopoczucie. W Medicover patrzymy na zdrowie holistycznie, aktywność sportowa to prosty sposób na życie i zdrowie” – powiedział dyrektor zarządzający ds. usług biznesowych w Medicover Artur Białkowski, cytowany w komunikacie.

Medicover Sport to obecnie dostęp do ok. 4,5 tysiąca obiektów sportowych i rekreacyjnych, m.in.: klubów fitness, sal gimnastycznych, basenów, kręgielni, sal bilardowych.

(ISBnews)