czwartek, 2 grudnia, 2021
Novartis

Novartis Poland partnerem portalu isbzdrowie.pl.

Vertex logo

Vertex partnerem portalu isbzdrowie.pl.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Konferencja wynikowa Genomtec – podsumowanie wyników Q3 2021 i perspektywy rozwoju

2 listopada 08:00 - 17:00

W imieniu Zarządu spółki Genomtec S.A. serdecznie zapraszam na webinar, który odbędzie się 8 listopada (poniedziałek) o g. 11.00. Podczas webinaru, Zarząd Genomtec przedstawi osiągnięcia III kwartału 2021 r., w tym postęp prac nad flagowym rozwiązaniem Genomtec ID, jak również przedstawi najbliższe plany związane z komercjalizacją platformy.

Sekcję dotyczącą komercjalizacji i uwarunkowań rynkowych poprowadzi Charrudutt Shah, Członek Zarządu Genomtec z wieloletnim międzynarodowym doświadczeniem.

Zarząd skomentuje również plany związane z przeniesieniem notowań akcji na rynek główny GPW, w związku ze złożeniem w dniu 29.10 Prospektu emisyjnego do KNF. 2021-26-espi-z-29-pazdziernika-2021-zlozenie-prospektu.pdf (genomtec.com)

W celu uczestnictwa w webinarze proszę zarejestrować się pod linkiem Webinar Registration – Zoom: https://zoom.us/webinar/register/WN_jnK4uRwnSPyhzqCtxf-jZQ wpisując imię, nazwisko i adres e-mail.

W odpowiedzi otrzymają Państwo maila zwrotnego z potwierdzeniem udziału.

Zwracam się z uprzejmą prośbą o potwierdzenie chęci uczestnictwa w webinarze, poprzez odpowiedź na niniejszego maila, do czwartku, 4 listopada, g. 14.00

Szczegóły

Data:
2 listopada
Godzina:
08:00 - 17:00