Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Różne oblicza nowotworów gruczołu piersiowego w praktyce klinicznej – Poznań 2020

29 października 2020 08:00 - 17:00

W imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego zapraszamy do bezpłatnego udziału w XVI Sesji Naukowo-Szkoleniowej z cyklu: Październik miesiąc profilaktyki raka piersi, zatytułowanej: Różne oblicza nowotworów gruczołu piersiowego w praktyce klinicznej – Poznań 2020, która odbędzie się on-line w czwartek 29 października 2020 roku.

W tym roku organizatorzy pragną zwrócić uwagę na problem przedinwzyjnych raków piersi oraz coraz częściej spotykanego skojarzenia dwóch niezależnych nowotworów, w tym przypadku współistnienia nowotworów piersi i chłoniaków z małych limfocytów B.

Wykładowcy i uczestnicy dyskusji przedstawią najbardziej aktualny stan wiedzy dotyczący wybranych zagadnień. Organizatorem konferencji Różne oblicza nowotworów gruczołu piersiowego w praktyce klinicznej – Poznań 2020 jest Bono Serviamus – Stowarzyszenie na rzecz rozwoju Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz Katedra i Klinika Onkologii Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Udział w konferencji jest bezpłatny dla osób, które zarejestrują się za pośrednictwem strony internetowej: www.konferencje.skpp.edu.pl. Zarejestrowane osoby otrzymają przed konferencją instrukcję logowania do webinaru na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym.

Szczegóły

Data:
29 października 2020
Czas:
08:00 - 17:00