Medicover otwiera w Krakowie szóste centrum medyczne

10 sierpnia br. w stolicy Małopolski rozpocznie swoją działalność centrum medyczne Medicover. To już szósta klinika działająca pod marką Medicover w Krakowie.

Nowe Centrum Fabryczna City jest zlokalizowane przy ul. Fabrycznej 1 na terenie kompleksu Biurowego Brain Park, w niedużej odległości od głównych węzłów komunikacyjnych, bulwarów nad Wisłą oraz historycznego Kazimierza i Starego Miasta.
Na powierzchni 1400 m2 do dyspozycji pacjentów będą przekazane aż 32 nowocześnie wyposażone gabinety, w tym trzy gabinety zabiegowe, jeden punkt pobrań oraz dedykowana część pediatryczna dla najmłodszych.
A przyjmować będą lekarze ponad dwudziestu różnych specjalizacji, w tym pediatrii, ginekologii, laryngologii, okulistyki, chirurgii oraz ortopedii. Ponadto będzie można wykonać RTG, echo serca oraz USG, zresztą akurat to narzędzie diagnostyczne będzie znajdowało się w każdym gabinecie ginekologa. Nowością będzie też część dedykowana najmłodszym pacjentom, która od reszty centrum będzie odróżniać się charakterystycznymi rysunkami przedstawiającymi zwierzęta.

W kompleksie Brain Park na początku sierpnia rozpocznie także działalność salon optyczny Medicover Optyk. Nowa placówka będzie wyposażona w dwa profesjonalne gabinety optometryczne.

Medicover od ponad 28 lat swej działalności w Polsce koncentruje się na szerokim zakresie usług od zdrowia po wellbeing. W portfolio firmy znajdują się usługi z zakresu profilaktyki i opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej opieki zdrowotnej, innowacyjne usługi stomatologiczne, zaawansowane procedury in vitro, a także rozwiązania z zakresu wellbeingu, w tym szeroka oferta sportowa i usługi dietetyczne.
W Krakowie firma jest obecna od wielu lat i oferuje swoje usługi m.in. poprzez sieć nowoczesnych centrów medycznych – poza najnowszym w Brain Park – pacjenci pomoc uzyskają w pięciu innych punktach: przy al. Gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego, ulicach: Jasnogórskiej, Podgórskiej, Świętokrzyskiej i Leona Henryka Sternbacha.