PARTNERZY SERWISU

GSK Logo
Novartis
poniedziałek, 2 października, 2023
Novartis

Novartis Poland partnerem portalu isbzdrowie.pl.

GSK Logo

GSK partnerem portalu isbzdrowie.pl.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Nowe technologie w walce z nowotworami – projekty polskich naukowców

19 grudnia 2022 12:00 - 13:30

W imieniu Fundacji na rzecz Nauki Polskiej serdecznie zapraszamy na webinar „Usługi badawcze dla biznesu. Sesja prezentacyjna wyników wybranych projektów TEAM-TECH Core Facility”. Podczas spotkania polscy naukowcy opowiedzą o swoich badaniach wspierających rozwój personalizowanych terapii i leków nowej generacji, finansowanych z Funduszy Europejskich z programu Inteligentny Rozwój.

Tematami webinaru będą m.in. badania nad technologią używaną do identyfikacji i analizy leków biologicznych, projekty mające przyczynić się do usprawnienia rozwoju leków przeciwnowotworowych nowej generacji oraz metoda wspomagająca rozwój terapii spersonalizowanych.

Prelegentami webinaru będą: prof. Krzysztof Woźniak (Uniwersytet Warszawski), prof. Michał Dadlez (Instytut Biochemii i Biofizyki PAN), prof. Andrzej Dziembowski (Instytut Biochemii i Biofizyki PAN w Warszawie) i prof. Katarzyna Piwocka (Instytut Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN w Warszawie). Spotkanie poprowadzi dr Radosław Kwapiszewski (Fundacja na rzecz Nauki Polskiej).

Udział w webinarze jest bezpłatny, transmisję na żywo ze spotkań będzie można śledzić na profilu YouTube Fundacji na rzecz Nauki Polskiej: https://www.youtube.com/user/FundacjaFNP oraz na profilu FNP na Facebooku: https://www.facebook.com/FundacjanarzeczNaukiPolskiej.

Szczegóły

Data:
19 grudnia 2022
Godzina:
12:00 - 13:30