MedApp pracuje nad wdrożeniem platformy medycznej do obsługi diagnozy w placówkach NFZ (wideo)

MedApp prowadzi rozmowy z placówkami prywatnymi i korzystającymi ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia, dotyczące wdrożenia platformy CarnaLife Holo i CarnaLife System.

„W pierwszej kolejności chcemy się skupić na skalowaniu rozwiązania, które pilotażowo prowadzimy z Johnson&Johnson. Posiadając takie rekomendacje będzie nam zdecydowanie łatwiej wdrażać to w kolejnych placówkach” – poinformował ISBnews.TV Krzysztof Mędrala, prezes MedApp.

Całość rozmowy:

„Proponujemy naszym klientom, partnerom i pacjentom CarnaLife System – platformę medyczną do obsługi diagnozy, analizy danych medycznych oraz CarnaLife Holo, która służy do wizualizacji 3D. Jedno i drugie rozwiązanie ma podnieść komfort i poziom obsługi pacjentów przekładając się na zmniejszenie kosztów i podniesienie bezpieczeństwa prowadzonych zabiegów” – dodaje Mędrala.

MedApp S.A to notowana na NewConnect spółka działająca w branży telemedycyny. Produktem stworzonym i rozwijanym przez firmę jest analityczny system telemedyczny Carna Life, skierowany do pacjentów, lekarzy, placówek medycznych. System znajduje zastosowanie w takich dziedzinach jak: kardiologia, diabetologia, dietetyka, choroby cywilizacyjne oraz obrazowanie 3D/4D.

(ISBnews.tv)