Nestmedic ma 4-letnią umowę dystrybucyjną dotyczącą urządzeń Pregnabit Pro w Izraelu

Nestmedic zawarł umowę dystrybucyjną dotyczącą urządzeń Pregnabit Pro oraz licencji na korzystanie z Platformy Pregnabit Cloud z Medlife Ltd z siedzibą w Izraelu na 4 lata, podała spółka.

„Przedmiotem niniejszej umowy jest udzielenie dystrybutorowi prawa do dystrybucji i odsprzedawania urządzeń Pregnabit Pro oraz licencji na korzystanie z platformy Pregnabit Cloud na uzgodnionym terytorium obejmującym Izrael, jak również prawo do oferowania i świadczenia na rzecz użytkowników końcowych – klientów lub osób trzecich działających na wyżej wymienionym terytorium usług dotyczących produktów. […] Umowa przewiduje, że dystrybutor będzie podejmował także umówione działania marketingowe m.in. poprzez promowanie sprzedaży produktów na terytorium Izraela w celu jak najlepszego wykorzystania ich potencjału rynkowego” – czytamy w komunikacie.

Umowa została zawarta na okres 4 lat, z możliwością dalszego jej przedłużenia, podano także.

Nestmedic, powstały w 2014 r., to polska marka z branży medtechowej, której flagowym produktem jest system Pregnabit, służący do przeprowadzania zdalnego badania KTG dla kobiet w ciąży. Nestmedic zadebiutował na NewConnect w 2017 r.

(ISBnews)